خرید اینترنتی آموزش سرمه دوزی و ربان دوزی

این آموزش توسط بسیاری از افراد موفق در زمینه ربان و سرمه دوزی استفاده شده

این مجموعه برای شروع یک کسب وکار پرسود و یا آموزش شخصی بسیار موفق بوده است

به جای صرف هزینه های گزاف کلاسهای آموزشی این مربی خصوصی را به خانه ببرید...این مجموعه بهترین راه برای یادگیری و ایجاد کسب و کار زود بازده سرمه و ربان دوزی است.

خرید اینترنتی آموزش سرمه دوزی و ربان دوزی

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید

این محصول به صورت اورجینال از فروشگاه ارائه میشود و شماره مجوز در توضیحات درج گردیده

خرید اینترنتی

          شماره مجوز:  ۱۳۳/۵۹۰۳-۶

با این مجموعه استثنایی همه را با سرمه وربان دوزی های خود شگفت زده خواهید کرد
آموزش ابتدايي سرمه دوزي

سرمه دوزي به دوخت هايي اطلاق مي ‌شود كه از مفتولهاي طلايي ، نقره و آلياژ هاي مختلف كه به شكل فنري در آمده اند ،براي تزئين سطح پارچه استفاده مي گردد. مليله بر خلاف سرمه (نخ هاي سرمه) قابليت انعطاف ندارد و بر اثر كشش زياد از فرم خود خارج مي ‌شود.دوختن مليله بر پارچه را مليله دوزي مي گويند . مليله معمولا بر پارچه هاي مخمل يا ترمه دوخته مي شود.

براي آماده كردن پارچه يك قطعه متقال يا كتان به اندازه ي مخمل يا ترمه اي كه مي خواهند بر آن مليله دوزي كنند، بريده با قلم موي پهن به تمام نقاط آن به طور يكنواخت محلول غليظي از سريش و آب ماليده، مخمل يا ترمه را روي آن قرار داده با دست چند مرتبه روي آن مي كشند تا صاف شود و به پارچه ي زيرين ( متقال يا كتان) بچسبد. پس از آنكه پارچه ها خشك شد نقشهاي را كه قبلا آماده شده روي پارچه مخمل يا ترمه منتقل مي كنند يعني دور كار را مليله دوخته ومليله را كاملا با نخ و سوزن محكم مي كنند. سپس به تور دوزي پرداخته ، داخل نقش را مليله مي دوزند و اين كار را ادامه مي دهند تا تمام نقش با مليله پر شود. در قسمتهاي اصلي و برجسته نقشه، ابتدا مقداري پنبه به اندازه گل يا بوته تكه تكه كرده، روي قسمتهاي مورد نظرقرار مي دهند و آن را با نخ ساده روي پارچه مي دوزند و سپس آن را مليله دوزي مي كنند.

برچسب‌ها: ،


۱۲:۰۰:۰۰ | نويسنده : سرمه دوزي| بازدید: | نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :